SZKOLENIA Z iPFRON+

Zapraszamy na szkolenia z systemu iPFRON+. Platformy, dzięki której będzie można w pełni elektronicznie składać wnioski o  dofinasowanie, a także w łatwy sposób rozliczać środki w ramach wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON.

Szkolenia z nowego systemu wprowadzanego przez PFRON  są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych (fundacje, ngos). Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+. Do wyboru są dwie opcje: szkolenia stacjonarne i szkolenia online. Żeby zapisać się na szkolenie, trzeba kliknąć na wybrane szkolenie (linki do szkoleń dostępne tutaj) i wypełnić formularz. W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

Udostępnij:

To może również Cię zainteresować

SPOTKANIE INFORMACYJNE W BOLSZEWIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie 15 marca 2023 roku zorganizowało w Bibliotece Publicznej w Bolszewie spotkanie informacyjne dla mieszkańców Powiatu Wejherowskiego. Spotkanie dotyczyło kierunków

Konkurs na placówkę typu rodzinnego

Zarząd Powiatu Wejherowskiego uchwałą nr VI/725/23 z dnia 21.03.2023 r. ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy