KONKURS DLA DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH: PISANKA WIELKANOCNA

Dwa kurczaki i pisanka Na obrazku dwa kurczaki, i pisanka z której wyszedł kurczak

KONKURS DLA DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH NA WYKONANIE PISANKI WIELKANOCNEJ

Dyrektor PCPR w Wejherowie z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych ogłasza konkurs dla dzieci pod hasłem: „Napisz piękną pisankę wielkanocną”. Jest to okazja do zaprezentowania przez dzieci talentu plastycznego, poznania ludowych tradycji i zasad tworzenia pisanek oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny. 

            Konkurs polega na:

  1. wykonaniu przez uczestnika dowolną techniką jednej pisanki wielkanocnej (np. rysunek, obrazek, projekt graficzny, pomalowane jajko itp.)
  2. załączeniu danych autora pracy (imię i nazwisko dziecka oraz rodziny zastępczej) oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO)

 Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby PCPR w Wejherowie lub przesłać na adres: aldona.czerwinska@pcprwejherowo.pl z dopiskiem: „Napisz piękną pisankę wielkanocną” do 3 kwietnia 2023r.

Wszystkie dostarczone w terminie prace zostaną ocenione przez jury, które wyłoni zwycięzcę konkursu według następujących kryteriów:

      • pomysłowość i oryginalność pracy,

      • estetyka wykonania.

Fundatorem nagród – niespodzianek dla wyłonionych przez jury zwycięzców konkursu jest Dyrektor PCPR w Wejherowie. W konkursie zostanie wyłoniona jedna zwycięska praca, przyznane też zostaną wyróżnienia. O wynikach konkursu poinformują osobiście koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej, a zwycięzcy zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród do PCPR w Wejherowie.

Konkurs kurczaki Kurczaki w rzędzie, a na środku dwa jajka.

Udostępnij:

To może również Cię zainteresować

NABÓR NA III ZASTĘPCĘ DYREKTORA PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowieogłasza nabór na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze III Zastępca Dyrektora PCPR w Wejherowie Wymagania niezbędne: 1. Wykonywanie zadań związanych z