SPOTKANIE INFORMACYJNE W GNIEWINIE

W dniu 28.06.2024 r. w Sali Widowiskowo – Kinowej w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Gniewinie odbyło się spotkanie informacyjne pod hasłem „Wiedza i Bezpieczeństwo”, dedykowane mieszkańcom gminy Gniewino, a w szczególności seniorom i osobom z niepełnosprawnościami.

Spotkanie było podzielone na trzy bloki tematyczne.

W pierwszym asp. sztab. Anetta Potrykus oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie oraz st.asp. Mateusz Walkusz Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Gniewinie przybliżyli nam temat cyberprzestępczości oraz bezpiecznego zachowania się na drogach.

Kolejny poświęcony był wsparciu dedykowanemu osobom z niepełnosprawnościami, w tym seniorom, które realizuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie. Temat przedstawiła Pani Ewa Tederko zastępca kierownika Zespołu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Starszym.

Ostatni dotyczył praw konsumenckich, a przedstawił go Pan Tadeusz Rusiecki Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

Omawiane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy żywo włączali się w dyskusje, wyrażając swoją wdzięczność za poruszanie tak ważnych spraw.

Na zdjęciu widać uczestników zgromadzonych w Sali Widowiskowo – Kinowej w Gniewinie, słuchający wystąpienia asp. sztab. Anetty Potrykus oficera prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie na temat cyberprzestępczości oraz bezpiecznego zachowania się na drogach.
Na zdjęciu widać uczestników zgromadzonych w Sali Widowiskowo – Kinowej w Gniewinie, słuchający wystąpienia asp. sztab. Anetty Potrykus oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie na temat cyberprzestępczości oraz bezpiecznego zachowania się na drogach.
Zdjęcie zrobione z tyłu sali przedstawia scenę z przemawiającym Panem Tadeuszem Rusieckim Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów, a także widownię z uczestnikami spotkania.
Zdjęcie zrobione z tyłu sali przedstawia scenę z przemawiającym Panem Tadeuszem Rusieckim Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów, a także widownię z uczestnikami spotkania.

Udostępnij:

To może również Cię zainteresować

REKRUTACJA – OPIEKUN MEDYCZNY

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowieogłasza rekrutację na stanowisko opiekuna medycznego w placówkach opiekuńczo – wychowawczych Ogniska Wychowawcze im. K. Lisieckiego „Dziadka” w Rumi przy

Krzyż z gałązką

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ŻEGNAMY MARKA SZLEJFA

    „Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy, dobiliśmy już do kresu życia…”  (Rupert Mayer) Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o

Rysunek przedstawiający rodzinny piknik

PODSUMOWANIE TYGODNIA DLA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO 2024

W kalendarzu już środek gorącego lata, a my nadal wracamy wspomnieniami do majowych wydarzeń zorganizowanych w ramach Tygodnia dla Rodzicielstwa Zastępczego.Za nami czas wypełniony inspirującymi spotkaniami, debatami, warsztatami i wspólną zabawą,